kagum 

Witamy !!!

Atutem przedsiębiorstwa " Ka-Gum" jest lokalizacja, ponieważ zakład znajduje się 200 metrów od centrum miasta. Firma „Ka-Gum” istnieje od 1984 roku. Zakres działalności był wąski, firma świadczyła usługi wymiany oraz naprawy ogumienia. W tym czasie przedsiębiorstwo zatrudniało jedną osobę. Chcąc świadczyć pełen zakres, serwisu ogumienia firma rozszerzyła swoje działanie o sprzedaż detaliczną nowych opon. Zainteresowanie usługą rosło i przybywało klientów. Aby ulepszyć i przyspieszyć obsługę dużej ilości klientów, firma zatrudniła kolejną osobę. Fachowość oferowanych usług skłoniła firmę do wprowadzenia kolejnej usługi z zakresu sprzedaży i wymiany układów wydechowych w samochodach osobowych i bus. Początkowo firma była związana z jednym producentem tłumików firmą ASMET z Czerska, otrzymała również miano autoryzowanego punktu wymiany tłumików ASMET.

Posiadając bazę stałych klientów oraz analizując rynek , rozszerzono asortyment tłumików i wprowadzono nowe marki oraz akcesoria.

Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa, był zakup urządzenia do komputerowej geometrii kół. W celu zwiększenia ilości obsługiwanych pojazdów, w jednakowym czasie firma postanowiła rozbudować istniejący zakład. Taka organizacja pracy pozwoliła na obsługę większej ilości klientów .

Aby zaspokoić potrzeby zmotoryzowanych klientów , firma wprowadziła kolejny asortyment do swojej sprzedaży, były to oleje oraz filtry.

Firma „Ka-Gum” realizuje wytyczone przez siebie cele, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku. Przez swoich klientów postrzegana jest jako „firma z tradycjami”.

Celem firmy w ostatnim czasie było przeprowadzenie modernizacji budynku. Wprowadzono do wachlarza usług badania techniczne pojazdów, naprawę i wymianę opon ciężarowych, ponieważ dotychczas replica watches były obsługiwane wyłącznie pojazdy do 3.5 tony oraz usługi z zakresu elektryki samochodowej i kompleksowej obsługi klimatyzacji

 
 
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego